Vcelarska inzerce pro vcelare

Včelařská inzerce


Pravidla

Pravidla včelařské inzerce

Nezapomínejte na to, že Vámi vložené inzeráty by měli splňovat určitá pravidla, kterými byste se měli držet. Včelaření je poctivý koníček, kterému se věnuje úzká komunita včelařů a včelařek, kteří se navzájem podporují. Tato včelařská inzerce chce tuto spolupráci podpořit a prohloubit, chceme včelařům nabídnout možnost výhodně prodávat i nakupovat za férové ceny mimo komerční prostředí.

Obsah inzerátu

·         Uvádějte co nejdetailnější popis, který přesně vystihuje nabízené nebo poptávané zboží.

·         Nikdy v inzerátu neuvádějte žádné nepravdivé informace, nebo informace, které mají zboží udělat více atraktivní. Zájemce si toho jistě všimne a vy se tak nevyhnete nepříjemné situaci.

·         K inzerátu se snažte připojit co nejvíce fotek, ze kterých si zájemce může udělat obrázek o stavu nabízené věci.

·         Včelařská inzerce je určena pouze pro soukromé osoby, inzeráty odkazující na firmy bude mazána.

Kontaktní údaje

·         Snažte se uvádět co nejvíce kontaktů na svoji osobu, tak aby se s Vámi mohl zájemce rychle spojit.

·         Do popisku zboží klidně napište, kdy je Vás nejlépe kontaktovat. Např.: volejte odpoledne, na email odepisuji každý den, apod.

·         V nastavení můžete zvolit, zda vaše kontaktní údaje uvidí každý návštěvník stránky, nebo pouze registrovaný člen. Je to z důvodu ochrany vašich osobních údajů.

·         I přes volbu s krytých údajů nikdy neuvádějte takové kontakty, přes které nechcete, aby Vás někdo oslovil. I přes kontroly našich administrátorů nemůžeme zaručit, že uvedené kontakty získá třetí strana.

Ostatní náležitosti

·         Nabízet byste měli pouze nepoškozené zboží. V případě poškozeného zboží je nutné všechny vady uvést v popisku inzerátu, nejlépe i na fotce.

·         Nezapomínejte všechno nabízené potřeby důkladně omýt a dezinfikovat tak, aby jej kupující získal již v použitelném stavu.

PřihlášeníVčelařství

Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro nejn včelaře. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře, včelí farmy a profesionální včelaře. Chcete začít a nevíte Jak začít včelařit. Máme pro vás informace o včelaření pro včelaře začátečníky. Rady tipy a návody přímo od včelařů.